Payday Loans
MoskovaLife.com   

moslogo

Colins2014

money

MOSKOVA HARITASI

mosyemek turkrus

Bu da Rusya'nın “lezzet haritası”
“Rus mutfağının neyi meşhur?” Artık bu soruya cevap vermeniz daha kolay olacak. “Rusya’nın Masal Haritası”nın ardından “Rusya’nın Lezzetleri Haritası” da hazıralanıyor. Harita üzerinde belirli bir bölge veya kentin en bilinen yemekleri yer alacak.“Rus mutfağının neyi meşhur?” Artık bu soruya cevap vermeniz daha kolay olacak. “Rusya’nın Masal Haritası”nın ardından “Rusya’nın Lezzetleri Haritası” da hazıralanıyor. Harita üzerinde belirli bir bölge veya kentin en bilinen yemekleri yer alacak.
russ“Rus mutfağının neyi meşhur?” Artık bu soruya cevap vermeл daha kolay olacak. “Rusya’nın Masal Haritası”nın ardından “Rusya’nın Lezzetleri Haritası” da hazıralanıyor. Harita üzerinde belirli bir bölge veya kentin en bilinen yemekleri yer alacak.
Ülkenin masal kahramanları haritasına ek olarak hazırlanan Rusya’nın “yemekleri” haritası üzerinden,  Rus mutfağının yemeklerinin ana vatanları öğrenebilecek.
“Yabanturpunun memleketi, Moskova’nın kuzeyinde bulunan Yaroslavl ili.” “Hangi peynir nerede üretiliyor?” Bunlar gibi birçok bilginin yer alacağı haritanın dijital versiyonunun 1 Ocak 2013 tarihinde piyasaya çıkması bekleniyor.
18.10.2012
 
© 2015 Moskova Life
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Top of Page