MTKO Cumhuriyet Balosu’nun konuğu Kıraç

Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu (MTKO) Cumhuriyet Balosu etkinliğine hazırlanıyor. Swissotel Krasnye Holmy’de 31 Ekim Cumartesi gecesi düzenlenecek gecede ünlü sanatçı Kıraç sahne alacak.

MTKO Yönetim Kurulu’nun konuya ilişkin duyurusu şöyle:

“Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu olarak kuruluşumuz olan 1995 yılından bu yana kültürel, sosyal, tanıtım, yardım, eğitim alanlarında faaliyetlerimize bir yenisini ekleyerek Büyükelçiliğimizin himayelerinde ve işadamlarımızın değerli katkılarıyla son 8 yıldır geleneksel hale getirdiğimiz MTKO CUMHURİYET BALOSU’nu gerçekleştirmekteyiz.

Moskova’da yaşayan Türkler olarak birliğimiz ve dayanışmamızın en önemli simgesi olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın coşkusunu paylaştığımız balomuzun, üyelerimizce olduğu kadar Moskova’da yaşayan Türk camiası, elçilik mensuplarımız , iş adamlarımız ve Rus dostlarımız tarafından da heyecanla beklenen bir etkinlik olması, bizleri son derece gururlandırmaktadır. Biz de, katılımın daha fazla olabilmesi ve bu coşkuyu daha fazla yaşatabilmek için özel önem göstermekteyiz.

31 Ekim 2015 Cumartesi günü saat 19.00’da açılış kokteyli ile başlayacak olan gece Swiss Otel / Krasnye Holmy Balo Salonunda, sanatçı Kıraç’ın katılımı ile gerçekleştirilecektir. 320 kişinin katılabileceği gecenin bilet satışı öncelikli olarak siz sayın üyelerimize ve gecenin gerçekleştirilmesinde bu yıl da desteklerini esirgemeyen değerli sponsorlarımıza ayrılmıştır.

Sınırlı sayıdaki balo biletlerinden öncelikli olarak edinmek isteyen misafirlerimiz biletlerini 09, 16 ve 23 Ekim 2015 Cuma günü saat 11.00-13.00 saatleri arasında, Evropeski Alış Veriş Merkezinin 2. Katında bulunan Academia Cafe’den alabilirler.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Balo’su için bilet fiyatlarımız üyelerimiz için 8 bin, diğer misafirlerimiz için kişi başı 10 bin ruble olarak belirlenmiştir.

Bilet satışı ile ilgili olarak aşağıda belirtilmiş olan isimlere ulaşabilirsiniz:

Gül Umut 8-915-328 04 87 ngul@gmail.com

Havva Orhan 8-926-314 56 67 havvaorhan35@hotmail.com

Saygılarımızla,

MTKO 2015 Balo Komitesi

Share Button