Her damağa şenlik vejeteryan: SOK kafe

Moskova yenilikler, farklı lezzetler, değişik trendler konusunda dünyayla yarışır hızda ilerliyor. Pek çok ülkede hala “uç” sayılan mutfaklar bile bu şehirde inanılmaz bir hız ve kalite ile gelişiyor. Vejeteryan mutfağı da bunun en bariz örneklerinden. İşte bu Moskova’da bu akımın en başarılı temsilcilerinden bir olan SOK Cafe’ye sadece “et yemeyenler” değil, doğal besinlerin muazzam lezzetini keşfetmek isteyen herkes muhakkak yolunu düşürmeli!

Müdavim mekanı haline gelmeye başlayan SOK Cafe’nin tam da Tretyavovski Müzesi’nin ana giriş kapısının karşısında olan harika mekanı bir kez denenmeli. Burası bu işin sanatını yapan bir yer. Üstelik baharla beraber verandası çiçekler içinde tam bir huzur mekanına dönüştü bile. Adımın manası Rusçada “Meyve suyu” demek!

Burada elinize menüyü aldığınıza zenginliği, renkliliği, cazibesi karşısında şaşkın geçireceğinie bahse gireriz! Tüm sebze ve meyvelerin ahenkli buluşmasıyla, fiyatları 250-450 ruble arasında değişen salatalar, mezeler, çorbalar, ana yemekler arasında lezzet yolculuğu yapacaksınız; bize güvenin. Ayrıca doğal limonatalarından bitki çaylarına kadar, yok yok! Hele de şeker kullanılmadan yapılan tatlıları mükemmel!

Adres: Lavruşkinskiy Pereulok No 15, Str 1
Tel: (495) 953 79 63
www.cafe-cok.ru
Çalışma saatleri: 11:00–23:00

Share Button