Moskova’da hafta sonu ne var ne yok?

Moskova’da sonbaharın tüm lezzetleri ve renklerini buluşturan “Altın Sonbahar” Festivali kapılarını açtı. Başkent bu hafta sonu da ilginç etkinliklere sahne olacak. Hala plan yapmadıysanız işte bazı öneriler:

Doğada at gezintisi

At binmek ve doğada gezinti yapmak sizin için de bir tutkuysa, Moskova yakınlarındaki “Usadba” adlı kulüp tam size göre. Yemyeşil doğanın tadını çıkarabilir, dilerseniz güzel fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Ayrıntılar için tıklayın.

Moskova Nehri turu

Nehir üzerinde tekne gezintisi, Moskova manzarasının tadını çıkarmak için ideal. Düzenli yapılan turlara katılabilir ya da kendinize özel tekne kiralayabilirsiniz. Nehir turları hakkında ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Romantik balon turu

Özel bir günü kutlamak istiyorsanız, romantik bir teklif yapacaksanız ya da kendinizi farklı hissedeceğiniz bir kaçamak yapma niyetiniz varsa, bu öneri sizin için. Moskova yakınlarında balon turu yaparak sıradışı bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Ayrıntılar için tıklayın.

“Altın Sonbahar” Festivali

Moskova’da “Altın Sonbahar” adlı festival yine renkli görüntüler oluşturacak. Başkentin 40 farklı noktasında düzenlenecek festival kapsamında kurulacak panayırlarda doğal ürünler satışa sunulacak. Çeştili konserlerin, tiyatro oyunlarının, çocuk programlarının, “master class”ların düzenleneceği festival dün kapılarını açtı. Etkinlik 7 Ekim tarihine kadar devam edecek. Giriş ücretsiz. Tüm adresler ve ayrıntılar için tıklayın.

29.9.2018

Share Button