Kanye West gizlice Moskova’ya geldi

Son dönemde “Rusya’da konser vereceği” haberleri bile hayranlarını sokağa dökmeye yeten ünlü ABD’li rapçi Rapçi Kanye West, hafta sonunda gözlerden uzak Moskova’ya geldi. Ancak West’in Moskova’da oduğu medyaya sızınce, kaldığı Kızıl Meydan’daki Four Seasons Hotel önü hayranları tarafından “miting alanına” çevirldi.

Kanye West’in, Gosha Rubchinskiy adıyla uluslararsı üzne kavulan Rus tasarımcı arkadaşı Georgi Aleksandroviç Rubçinskiy’nin 40. doğum günü partisi için Rusya’ya geldiği açıklandı.

Amerikalı sanatçının Rubchinsky’nin doğum gününü Beluga restoranında kutladığı ve Kızıl Meyda dahil, şehirde dolaştığı kaydedildi. GUM’daki Bosco Cafe restoranında Kane ve Gosha Rubchinsky’nin öğle yemeği yediği açıklandı.

Gosha Rubchinskiy’nin basın servisi, “Goşi’nin doğum günü Beluga restoranında gerçekleşti ve Kanye West ayrıca akşam Moskova’da dolaştı, Goşa’nın evini ziyaret etti, ebeveynleri ve ailesiyle buluştu ve onun 40. yaşını kutladı. Bu ziyaret tamamen özeldir. Bu, herhangi bir ticari yükümlülüğü olmayan, dostane bir ziyarettir, bu nedenle sanatçı Ye’nin ticari faaliyetleriyle ilgili herhangi bir konu hakkında yorum yapamayız” dedi.

“Kanye West’ Moskova’da” haberi sosyal medya üzerinden yayılınca, yüzlerce hayranı Four Seasons Hotel önünde toplandı, polis ek güvenlik önemleri aldı, otelin girişi metal bariyerlerle kapatıldı.

Baza Telegram kanalı, Kanye West’in Four Seasons Hotel’de 1,1 milyon rublelik (yaklaşık 13 bin dolar) “kral dairesinde” gecelediğini yazdı. Özel uçağıyla geldiği Moskova’da bir gece kalıp giden Kanye West de sosyal medya hesabından paylaştığı “Merhaba Moskova” notuya ziyaretini “resmen” teyit etti.

Bu yılbaşında Kanye West ve Gosha Rubchinsky, “Yeezy” markası altında ilk ortak giyim koleksiyonlarını tanıtmışlardı.

Share Button